• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

در تاک زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

موسسه زبان خارجی تاک در تابستان 1391 توسط خانم زهرا حقوقی از دبیران باسابقه آموزش‌ و پرورش  باهدف ارائه تکنیک‌های جدید به همراه سیستم‌های به‌روز آموزش زبان افتتاح گردید.

زمستان 1393 واحد برادران توسط آقای میرفندرسکی تأسیس شد. ایشان همچنین در سال 1378 موسسه زبان افق را راه‌اندازی کرد. از بدو تأسیس آموزشگاه افق دوره‌های تربیت مدرس و دوره‌های آمادگی امتحان تافل را تدریس کردند و به مدت 10 سال مدیریت آموزشی را به عهده گرفتند. در این مدت، مدرسین توانمند را به خانواده بزرگ آموزش و یادگیری زبان تحویل داده‌اند. ایشان همچنین تمامی سؤالات امتحانی اعم از تعیین سطح، میان‌ترم، پایان‌ترم تمامی دوره‌های زبان را طراحی کردند. برای یادگیری بهتر و عمیق‌تر، Move Ahead را تألیف نمودند. برای به‌روز بودن مدرسین دوره‌های In-Service education همواره برگزار می‌شد.

 تاک اولین موسسه در استان گلستان با کمک سیستم هوشمند سعی در استفاده از تکنولوژی در یادگیری زبان می‌باشد. کتب کمک‌آموزشی با دقت انتخاب‌ شده‌اند تا مدرسین باتجربه این آموزشگاه با تکنولوژی تاک بتوانند مهارت‌های زبان را در فراگیران ایجاد کنند. زبان آموزان در ابتدا با استفاده از Online placement test در موسسه تعیین سطح می‌شوند. تاک سعی دارد با ایجاد محیطی صمیمی، آکادمیک و شاد به زبان آموزان کمک کند تا یادگیری زبان به بهترین نحو انجام شود.

تاک در سه گروه سنی، دوره های زبان را ارائه می نماید:  

تمامی این دوره ها از سیستم های آموزشی Oxford, Pearson_Longman استفاده می شود.

 1- برای دوره اول Family & Friends

2- برای دوره دوم Hey There

           3- برای دوره سوم American English File

دوره های پیشرفته زبان شامل مهارت های زبان مانند: Listening & Speaking و Reading & Writing  می شود.

زبان آموزان پس از سپری کردن دوره عمومی زبان ( بعد از 12 ترم بزرگسالان) جهت تقویت این مهارت ها در سطح بالاتر در این دوره ها تحصیل می کنند.

تاک مفتخر است که با همکاری اساتید و مدرسین توانمند، دوره های آمادگی امتحانات بین المللی شامل آیلتس، تافل و EPT  را به صورت ترمیک و فشرده برگزار می کند.

در حال حاضر هر ماه، یکبار امتحان آزمایشی آیلتس برگزار می شود.

درباره ما

انگليسى را در گرگان با تاک و همراه با مدرسان حرفه اى اين صنعت بياموزيد. خود را در انگليسى غوطه ور سازيد و هر هفته اطلاعات جديدى جذب كنيد و انگليسى خودرا با هم كلاسى هاى خود در كلاس و بعد از كلاس تقویت کنید.

تماس با ما

  گرگان،بلوار ناهارخوران،گلشهر 4

  Info@talkelt.com 

    017-32520350-1

درخواست همکاری

تمامی حقوق برای موسسه تاک محفوظ می باشد.
X